HH MISSEN VANUIT H. PETRUSKERK ZIJN VIA LIVE-STREAM TE VOLGEN

Wilt u thuis de H Mis vanuit onze kerk volgen? Dat kan heel gemakkelijk. Bij uw computer moet u onze website http://www.rk-kerken-sittard.nl bezoeken en daar aanklikken de speciale link of verwijzing naar onze kerk. We hebben de hele maand april vanuit de St.-Rosakapel de H Mis uitgezonden en dat was fantastisch. Mede dankzij het St.-Rosacomité, vrijwilligers van Zitterd Same, en vele anderen!! Nu worden alle HH Missen in de H. Petruskerk uitgezonden via live-stream. In het weekeinde dus op zaterdag om 18u en zondagmorgen om 11u.!!

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

%d bloggers liken dit: