Afscheid van Pierre Bollen en André Hallmans

André werd in 1986 lid van ons koor. In 1987 werd hij voor één jaar tot penningmeester benoemd. Van 1988 tot 1993 was hij voorzitter. André was op de eerste plaats een enorm gedreven bas: hij was bijna altijd aanwezig en gedurende de repetities gaf hij blijk van een grote betrokkenheid.Als financieel deskundige had André moeite met de relatief grote reserve die het koor in de loop van de jaren heeft opgebouwd. Gelukkig konden we hem mededelen dat door de aankoop van een electronisch orgel dat probleem wordt opgelost.Als blijk van waardering voor zijn enorme bijdrage aan de kwaliteit van het koor hebben we André benoemd tot erelid. Naast een oorkonde ontving hij als blijvende herinnering een mooi glas-in-lood-werk, gemaakt door onze huiskunstenaar Pierre Reijnders

Pierre Bollen kwam in 2003 bij ons koor nadat hij met Herma vanuit Gelderland naar Sittard was verhuisd.Net als André was Pierre één van de drijvende krachten bij de bassen.Pierre was ook gedurende 8 jaar secretaris. Hij vervulde die functie zeer nauwgezet. Bij hem was ook het “geldkiske” van de bar in vertrouwde handen.Als vrijwilliger bij de parochie zorgde hij ervoor dat onze roosters  in goed overleg met alle betrokkenen werden samengesteld. Net als André hebben we Pierre ook benoemd tot erelid van het koor. Ook Pierre ontving een oorkonde en een glas-in-lood-werk van de andere Pierre.Uit ons overzicht van jubilea bleek dat Pierre in 2020 25 jaar koorzanger is bij een door de Gregoriusvereniging erkend koor. Daarom ontving hij ook de zilveren onderscheiding.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

%d bloggers liken dit: